Spojovací materiál Optimal - Spojovací materiál pro profesionály


SpojovaciMaterial-optimal.cz: Spojovací materiál - prodej po celé ČR

PŘIHLÁSIT REGISTRACE

PŘEJÍT DO NÁKUPNÍHO KOŠÍKU POLOŽEK: 0              CENA: 0,00 Kč

Teleskopické hliníkové žebříky

Řadit podle Pořadí Cena

Teleskopický hliníkový žebřík 7 příček - 2 m

Hliníkový teleskopický žebřík 7 ..

DETAIL CENA:  1 419,33 Kč

Teleskopický hliníkový žebřík 9 příček - 2,6 m

Hliníkový teleskopický žebřík 9 ..

DETAIL CENA:  1 839,20 Kč

Teleskopický hliníkový žebřík 11 příček - 3,2 m

Hliníkový teleskopický žebřík 11..

DETAIL CENA:  2 311,10 Kč

Teleskopický hliníkový žebřík 13 příček - 3,8 m

Hliníkový teleskopický žebřík 13..

DETAIL CENA:  2 831,40 Kč
Teleskopický žebřík G21 GA-TZ13-3,8M původně vyvinutý pro profesionály, je špičkový model, který se vyznačuje dostatečně pevnou a odolnou konstrukcí, díky systému duralových profilů. Na jeho konstrukci byly využity lehké hliníkové materiály, které snižují jeho celkovou hmotnost a zároveň zabezpečují složení žebříku do minimální úložné velikosti.

Tyto hliníkové teleskopické žebříky jsou určené nejen pro profesionální použití. Ať už jste v dílně, na zahradě nebo v domácnosti, vždy pro ně naleznete využití a oceníte jejich špičkové užitné vlastnosti.

Pokud bojujete ve své dílně nebo v domácnosti s nedostatkem úložného prostoru, je pro vás tento skládací hliníkový teleskopický žebřík ideální volbou! Když je složený, měří pouhých 0,88 m, takže se vám s ním bude i pohodlně manipulovat ať už ho budete přesouvat nebo převážet autem. Jeho konstrukční prvky, stupnice a pojistné zámky jsou provedeny podle ergonomických zásad a podporují tak jeho snadné a intuitivní používání.

Využijte neopakovatelnou šanci a pořiďte si tento kvalitní teleskopický žebřík G21 GA-TZ13-3,8M, který má minimální požadavky na převoz a skladování a jehož systém vysouvání spolu s aretací délky umožňuje libovolné nastavení délky žebříku

SPOJOVACÍMATERIÁL-OPTIMAL.cz